BEZPŁATNA DOSTAWA do paczkomatu od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GUARANTEED After-crash Replacement

Jest piękny dzień, idealny na długi trening po Twojej wymarzonej rundzie. Ubierasz swój ulubiony komplet Raso,  wsiadasz na rower i jedziesz przed siebie. Życie jest piękne. Niestety życie kolarza to także szlify. Leżysz. Kraksa. Na szczęście nic Ci nie jest. Nie można za to tego powiedzieć o Twojej kolarskiej stylówie.
 
After Crash Replacement
Znamy to uczucie, sami przejechaliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów i zebraliśmy niejednego szlifa. Właśnie dlatego w  Raso naszym klientom, którym przydarzy się taki wypadek, gwarantujemy wymianę stroju na nowy za 50% jego pierwotnej ceny.

Jak to działa? Nic prostszego. Wystarczą 2 proste kroki.
1. Prześlij do nas uszkodzony ciuch (Raso s.c., ul. Magazynowa 1, 33-340 Stary Sącz)
2. Do paczki dołącz informację, pod jakim adresem e-mail powinniśmy się z Tobą kontaktować
 
Co dalej?
1. Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki od razu ocenimy szkodę (musimy mieć pewność, że jest ona wynikiem kraksy)
2. Następnie w ciągu jednego dnia otrzymasz od nas unikatowy kod rabatowy na zakup tego samego produktu z 50% rabatem. W przypadku, gdy produktu nie będzie już w ofercie, kod rabatowy będzie można wykorzystać na dowolny produkt o tej samej wartości
3. Zniszczony ciuch utylizujemy

To wszystko! Masz nowy ciuch i możesz wracać na rower ;) Pamiętaj proszę, że jeżeli zniszczenie nie będzie wynikiem kraksy albo upadku to odeślemy do Ciebie to ubranie.

*Program dotyczy odzieży z kolekcji firmowej zakupionej w sklepie internetowym. Programem nie są objęte produkty z limitowanych kolekcji. 
pixel