BEZPŁATNA DOSTAWA do paczkomatu od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spodenki rowerowe damskie

ilość produktów: 9

Dobrze dobrane spodenki rowerowe damskie to niezbędny element kolarskiej garderoby każdej kobiety, która uwielbia jazdę na rowerze. Trudno wygodnie i komfortowo czuć się na nim, kiedy nie ma się odpowiednio dobranej odzieży. Nasze produkty tworzone są tak, aby odpowiadały na potrzeby każdego, kto pasjonuje się jazdą jednośladem. Niezależnie od tego, czy codziennie wychodzisz na trening kolarski, czy może preferujesz weekendowe przejażdżki – mamy spodenki kolarskie damskie dla Ciebie!

Każdy, kto wybiera się na rower w dłuższe, ale też krótsze trasy, zgodzi się z tym, że to właśnie spodenki są najważniejszym elementem kolarskiej odzieży. Mają one ogromny wpływ na komfort i wygodę jazdy, co przekłada się na towarzyszącą jej przyjemność. Jeśli chcesz kupić spodenki damskie na rower, ich jakość powinna mieć dla Ciebie kluczowe znaczenie. 

Kolarki damskie – wygoda na pierwszym miejscu

Wygodny strój, którego elementem są właśnie spodenki na rower damskie, to taki, który nie przeszkadza i pozwala w pełni czerpać radość z jazdy lub skupić się na zadaniu treningowym. Właśnie takie są spodenki rowerowe damskie, które znajdziesz w ofercie Raso. Na każdym etapie ich produkcji – od początkowego projektu do ostatniego szwu – pamiętamy przede wszystkim o komforcie ich użytkowania. Aby spodenki były wygodne, muszą mieć kilka właściwości – o wszystkie zadbaliśmy!

Materiały, z jakich powstają nasze ubrania, dobieramy w zależności od tego, w jakich warunkach mają być używane. Spodenki rowerowe damskie, które znajdziesz w naszej ofercie, świetnie odprowadzają ciepło i są przewiewne, dzięki czemu sprawdzą się podczas jazdy w wysokich, letnich temperaturach.

Świetnie dopasowane kolarki damskie krótkie

Idealny strój kolarski musi być dobrze dopasowany do ciała. Dzięki temu kolarz ma lepsze warunki aerodynamiczne. Co więcej, dobrze przylegające ubrania są zgodne z kanonami, jakie panują w rowerowym świecie. Spodenki zostały wykonane z materiału, który przylega do ciała, jednocześnie nie dając poczucia, że jest zbyt obcisły.

Wpływ na dobre dopasowanie ma też krój i wykończenie nogawek, które w naszych produktach są wykonane tak, aby szczególnie dobrze dostosowywać się do figury. Same nogawki mają długość zgodną z kolarskimi normami, a krój jako całość ma idealne proporcje. Zastosowany materiał jest przyjemny w kontakcie ze skórą, co pozwala wyeliminować dyskomfort, jaki mogą dawać inne materiały mocno przylegające do ciała.

Kolarki damskie i wygodne szelki – połączenie idealne 

Szelki w spodenkach kolarskich to podstawa. Znajdziesz je również w naszych produktach. Materiał, z jakiego zostały wykonane, dobraliśmy tak, aby zapewniał odpowiednią elastyczność. Dzięki temu spodenki będziesz mogła zakładać wygodnie i bez przeszkód. 

To jednak nie wszystko! Głównym zadaniem szelek jest trzymanie spodni w odpowiedniej pozycji. Nie będziesz musiała się obawiać, że zsuną się z Twojego ciała w trakcie jazdy. 

Szwy w spodenkach rowerowych, które nie obcierają

Szwy z jednej strony zapewniają odpowiednią trwałość spodenek, ale z drugiej mogą powodować obtarcia, których każda kolarka chciałaby uniknąć. Niepoprawnie zaprojektowane i wyprodukowane elementy mogą skutecznie odebrać przyjemność z jazdy, a nawet uniemożliwić prawidłowe wykonanie zadania treningowego. 

Spodenki rowerowe damskie z wkładką

Spędzając wiele godzin na siodełku rowerowym, każda osoba jest narażona na odczucie dyskomfortu w dolnych partiach ciała. Zadaniem pianki, w połączeniu z dobrze dobranym siodełkiem, jest sprawienie, aby ten problem nigdy się nie pojawił.

Wkładki w naszych spodenkach pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Dzięki temu są projektowane z uwzględnieniem kobiecej anatomii. Oprócz tego materiał, z którego się je produkuje, został odpowiednio dobrany pod względem elastyczności i miękkości. Wybierając kolarki damskie sportowe z naszej kolekcji, będziesz mogła w pełni cieszyć się jazdą na rowerze – bez obaw o to, czy szwy nie doprowadzą do obtarć. 

Spodenki rowerowe damskie w wielu rozmiarach

Aby każdy element stroju był dobrze dopasowany, nie wystarczy, że zostanie wykonany z odpowiednich materiałów oraz będzie miał właściwy krój. Ważny jest także wybór właściwego rozmiaru. Kolarki damskie krótkie w Raso są dostępne aż w 6 rozmiarach. Dzięki temu możesz wybrać taki, który będzie jak najlepiej dopasowany do Twojego wzrostu i sylwetki. 

W Raso wiemy, że design też jest ważny

Funkcjonalność i wygoda to jedno. Wiemy, że wybierając spodnie do jazdy rowerem, chcesz też czuć się w nich atrakcyjnie. Produkty dostępne w naszej ofercie zostały wykonane zgodnie z kolarskimi standardami. Bez wahania możesz ubrać je nie tylko na samotny trening, ale także spotkanie ze znajomymi czy wyścig. 

Damskie kolarsk stworzone przez zawodowców

Współtwórcą marki Raso jest Tomasz Marczyński – były zawodowy kolarz, który miał okazję być częścią drużyny startującej w wyścigach World Tour, czyli najwyższej klasy w światowym kolarstwie. Odzież kolarska damska powstająca w Raso spełnia wszelkie oczekiwania kolarzy – nawet tych najbardziej wymagających. W naszych spodenkach będziesz czuć się dobrze, bez względu na to, czy kolarstwem zajmujesz się zawodowo, czy jest to Twoja pasja.

Nie tylko spodenki – poznaj Raso bliżej!

Nasza oferta nie kończy się na spodenkach. W Raso znajdziesz także inne rodzaje kolarskiej odzieży. Niezależnie od rodzaju produktu możesz liczyć na to, że będzie się on wyróżniał wysoką jakością, a dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się w swoim zastosowaniu. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą – możesz uzupełnić swoją kolarską garderobę produktami wygodnymi i funkcjonalnymi. 

pixel