BEZPŁATNA DOSTAWA do paczkomatu od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwrot

14

Zamówiony produkt okazał się nietrafiony? Masz prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Jak dokonać zwrotu?

To prostsze niż myślisz. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy wygodny kreator, który poprowadzi Cię przez cały proces zwrotu, a całość zajmie tylko klika minut.

Zwrot zamówienia krok po kroku

 • Zgłoś chęć zwrotu w Panelu Klienta

  Zaloguj się na swoim koncie i wejdź w zakładkę "Zwroty towarów" lub kliknij w ikonkę poniżej, która przeniesie Cię bezpośrednio do formularza zwrotów.

  dokonaj zwrotu
 • Wybierz produkt do zwrotu

  Zaznacz produkty, które chcesz zwrócić. Może to być całe zamówienie, bądź wybrany artykuł. Pamiętaj, że produkt musi posiadać oryginalne metki i nie może nosić śladów przymierzania bądź użytkowania.

 • Wybierz sposób nadawania przesyłki zwrotnej

  To ty decydujesz, w jaki sposób zwrócisz towar. Możesz dostarczyć go osobiście do jednego z punktów obsługi zwrotów, wysłać samodzielnie, bądź skorzystać z gotowej przesyłki zwrotnej do 31 kg w cenie 9 zł oferowanej przez nasz sklep.

 • Wybierz formę zwrotu należności

  Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki zwrotnej. Jak tylko to nastąpi, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. Możesz także wybrać zwrot środków "na saldo". W przyszłości wykorzystasz ja na opłacenie kolejnego zamówienia.

 • Zatwierdź zwrot i nadaj paczkę

  To już ostani etap. Sprawdź, czy wszystkie dane się zgadzają. Jeśli tak, wydrukuj zgłoszenie zwrotu, podpisz i umieść je w paczce.

Jeżeli wybrałeś opcję zwrotu przez InPost - Paczkomanty Szybkie Zwroty, wydrukuj także wygenerowaną etykietę. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do listu przewozowego


Skontaktuj się z nami. Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00.
pixel